Kargo Seçenekleri

Firmamız ürün taşımacılığında Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıdır. 

Türkiye'den vereceğiniz siparişleriniz 100 TL nin üzerinde olduğu takdirde, siz müşterilerimizden herhangi bir ulaşım bedeli alınmamaktadır. Kapıda Nakit ödeme seçeneği seçildiği takdirde 10 TL Kapıda Nakit ödeme ücreti her durumda ödemenize yansıtılacaktır. 

100 TL nin altında kalan siparişlerde;

Sürat Kargo                          
İstanbul içi    9,00 TL            
İstanbul dışı  9,00 TL               
kargo ücreti alışveriş bedelinize eklenmektedir. Kargo ücretlerine KDV dahildir. Dolayısıyla tüm kargoların ücreti tarafımızdan ödenerek kargo edilmektedirler. Bizden yapmış olduğunuz alışverişlerde, kargo firmasına herhangi bir ödeme yapmayınız. Böyle bir durumda hemen firmamızla irtibata geçiniz.

Kargoya verilen ürünlerde sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir.

Sürat Kargo ile kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih ettiğiniz taktirde, kargo ücreti dışında 10,00 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. Bu rakam Sürat Kargonun bizden kestiği hizmet ücretidir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verdiğiniz kargoyu kabul etmemeniz durumunda kargo şirketinin bizden almış olduğu kargo ve kapıda ödeme bedeli olan 19,00 TL yi tarafınızdan ödemeyi taahhüt etmiş olursunuz.

Kapıda Nakit ödemeli siparişlerde Sürat Kargonun şubesinin bulunduğu yerlere gönderi yapılır. Sürat Kargo şubesi olmayan yerlere Kapıda Nakit ödemeli olarak gönderim yapılmamaktadır.

Yurtdışı alımlarınızda kargo ücreti siparişinizin miktarına göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz siparişinizi mail yolu ile bize bildirebilirsiniz...
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ÖMER FARUK TİMOÇİN Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.